پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی کوثر

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۹ - ۱۲ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر: ۳۵۷ | تعداد بازدید: ۸۰۹

رونق کسب و کار سبحان در بازار راکد

شرکت سرمایه گذاری سبحان توانست در بازار راکد سال گذشته کار خود را با سود با پایان برساند.
به گزارش روابط عمومی کوثر، شرکت سرمایه گذاری سبحان توانست در بازار راکد سال گذشته کار خود را با رونق به پایان برساند. این شرکت تلاش کرده است با عنایت به واقعیات بازار سرمایه ایران پرتفوی بورسی خود را در دو بخش کوتاه‌مدت و بلندمدت تنظیم کند.

شرکت سرمایه گذاری سبحان قصد دارد حوزه فعالیت خود را توسعه داده و در همین راستا تشکیل گروه مالی سبحان از برنامه های آتی این شرکت است. تکمیل زنجیره ارزش مالی در قالب یک هلدینگ تخصصی در قالب؛

ـ صرافی

ـ کارگزاری

ـ مدیریت صندوقهای سرمایه‌گذاری

ـ لیزینگ تخصصی

ـ بیمه و کارگزاری

ـ بازارگردانی

ـ شرکت مشاوره و رتبه‌بندی

ـ شرکت تامین سرما‌یه‌گذاری

پیگیری می شود که در صورت تحقق؛ افق های جدیدی را پیش روی شرکت خواهد گشود. همچنین سبحان قصد دارد با ورود به مساله تامین مالی و تاسیس لیزینگ سبحان زمینه های تامین مالی بهتر شرکتهای سازمان اقتصادی کوثر را فراهم آورد. برنامه‌های آتی برای این لیزینگ مانند؛ اخذ مجوز از بانک مرکزی با توجه به مدارک ارسالی و ـ بررسی و مذاکره برای ورود به حوزه‌های جدید نظیر لیزینگ خدمات و فناوری اطلاعات انجام شده است؛ و با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، دو حوزه خودرو و لوازم خانگی به طور سنتی مورد توجه هستند و ورود به آن‌ها توصیه می‌شود.

همچنین برخی حوزه‌های بکر نظیر لیزینگ حوزه خدمات و فناوری اطلاعات و تامین سرمایه در گردش نیز برای تنوع‌بخشی به سبد محصولات و کاهش ریسک رقابت لازم هستند که سبحان در این زمینه نیز برنامه های عملیاتی قابل توجهی دارد که به موقع اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای خبر/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: