کشاورزی / طیور گوشتی
دوشنبه   ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۷:۳۷
کد خبر: ۱۰۳۱
تعداد بازدید: ۱۰۲۹۰

مشارکت بیش از 334 هزار و 310 نفری خریداران در عرضه اولیه سهام " زماهان " به عنوان سومین شرکت عرضه شده سازمان اقتصادی کوثر در بازار سرمایه

پرونده عرضه‌های اولیه فرابورس ایران در سال 97 امروز بیست‌وهفتم اسفندماه با عرضه 10 درصد از سهام مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در بازار دوم فرابورس ایران و مشارکت ۳۳۴ هزار ‏و ۳۱۰ ‏نفر در این عرضه ‏بسته شد.

مشارکت بیش از 334 هزار و 310 نفری خریداران در عرضه اولیه سهام

به گزارش فرابورس ایران، پانزدهیمن عرضه اولیه امسال فرابورس به شرکت تولید گوشت مرغ ماهان که در خردادماه سال 97 با نماد معاملاتی «زماهان» در گروه زراعت و خدمات وابسته در بازار دوم فرابورس پذیرش و در آذرماه ‏سال جاری درج شد، اختصاص داشت که در جریان این عرضه هر سهم «زماهان» 4000 ریال قیمت خورد.

در این عرضه اولیه سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی مشارکت ۳۳۴ هزار و ۳۱۰ نفری داشتند که حداکثر ۱۲۱ سهم ‏به هر یک از ۳۳۳ هزار و ۴۸۹ کد معاملاتی تخصیص یافت.

گفتنی است در سال جاری فرابورس ایران از عرضه اولیه سهام شرکت‌های پتروشيمي غدير، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، کشت و دام قیام اصفهان، کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور، صنایع ماشین‌های اداری ایران، کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت، داروسازی آوه سینا، عطرین نخ قم، توليدات پتروشيمي قائد بصير، سنگ آهن گهر زمین، کشت و دامداری فکا، مجتمع کشت و صنعت و دامپروري و مرغداري دشت خرمدره، تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر، بیمه معلم و مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان میزبانی کرد.

15 شرکت از صنایع مختلف طی امسال برای نخستین بار وارد گردونه معاملات فرابورس شدند و عرضه اولیه ‏سایر شرکت‌هایی که در آستانه عرضه قرار دارند به آینده موکول شد.‏

انتهای پیام/

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار