اخبار سازمان / گزارش ویژه
شنبه   ۰۲ مهر ۱۴۰۱ / ۲۰:۲۴
کد خبر: ۱۸۱۳
تعداد بازدید: ۱۵۶۶

مجمع سازمان اقتصادی کوثر برای سال مالی 1400 برگزار شد.

مجمع سالیانه سازمان اقتصادی کوثر طی نشستی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جناب آقای قاضی زاده هاشمی، معاون امور نظارت بر شرکت‌های دفتر مقام معظم رهبری جناب آقای ایروانی، مدیرعامل مؤسسۀ حسابرسی مفید راهبر جناب آقای نادریان و مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر جناب آقای ناصر فخاری در محل حوزه ریاست دفتر مرکزی بنیاد شهید منعقد گردید.
مجمع عمومی سالانه سازمان برای سال ۱۴۰۰ برگزار شد
 
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، مجمع سالیانه سازمان اقتصادی کوثر برای سال مالی ۱۴۰۰ در روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ در محل ساختمان بنیاد‌شهید و امور ایثارگران با حضور جناب آقای قاضی‌زاده هاشمی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، جناب آقای دکتر ایروانی معاون محترم نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری، حجة الاسلام والمسلمین آقای شکری نماینده محترم، ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده محترم سازمان برنامه و بودجه، جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و معاونین سازمان اقتصادی کوثر تشکیل شد.
 
مجمع عمومی سالانه سازمان برای سال ۱۴۰۰ برگزار شد
 
در ابتدای این جلسه مدیرعامل محترم سازمان از زحمات مدیرعامل سابق و سایر مدیران سازمان، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه تقدیر کرد و افزود: گزارش حاضر مدیون تلاش‌های خالصانه ایشان است. وی در ادامه گزارش مالی و عملیاتی سال مالی ۱۴۰۰ را تشریح کرد و راهبرد مدیریتی جدید در راهبری سازمان و شرکت‌های تابعه را در قالب کلیدواژه اقتصاد رهنما و همچنین برنامه‌های عملیاتی و توسعه‌ای به منظور ارائه خدمات بیشتر به جامعه معظم ایثارگری کشور را بیان کرد.
 
مجمع عمومی سالانه سازمان برای سال ۱۴۰۰ برگزار شد
 
این گزارش می‌افزاید؛ پس از ارائه گزارش مالی و عملیاتی، جناب آقای نادریان مدیرعامل موسسه حسابرسی مفید راهبر بند‌های گزارش حسابرس مستقل و بازرس بر روی صورت‌های مالی سال ۱۴۰۰ را که نشان دهنده وضعیت مطلوب صورت‌های مالی در سطح سازمان و تلفیق بود را قرائت و مجمع برای هر بند تکالیف مربوطه را مقرر ساخت.
 
مجمع عمومی سالانه سازمان برای سال ۱۴۰۰ برگزار شد
 
لازم به ذکر است؛ جناب آقای دکتر ایروانی، حجة الاسلام و المسلمین شکری و جناب آقای قاضی‌زاده هاشمی نقطه نظرات خود پیرامون عملکرد سنوات گذشته و برنامه آتی سازمان را بیان نمودند.
 
در نهایت صورت‌های مالی و گزارش فعالیت هیأت مدیره در سطح سازمان و تلفیق برای سال مالی ۱۴۰۰ با ذکر صلواتی مورد تایید و تصویب قرار گرفت و موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس سازمان انتخاب شد.
 
 انتهای پیام/ 
 
آخرین اخبار

اولویت؛ تلاش برای معیشت جامعه ایثارگری لرستان است

گزارش تصویری | آئین افتتاح پردیس جمکو در تهران

«جمکو» باید بِرند فرامنطقه‌ای و جهانی شود

درخشش «ما توانستیم» بر پیشانی سازمان اقتصادی کوثر

سعیدی اصل سرپرست به چین سامین شد

روز خوش روابط عمومی ها

گام جدید کارگروه هوشمندسازی برای عبور از روش‌های سنتی مبادلات

توسعه منابع انسانی در اولویت برنامه‌ریزی برای رشد سازمانی قرار دارد

حضور موفق سیمکات در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۳

برخی اخبار هلدینگ کشاورزی کوثر در روزهای اخیر

گزارش تصویری | تشکیل نشست کمیته تحول اداری

شفاعی سرپرست شرکت شهاب شد

روسیه؛ فرصتی برای عرضه محصولات سازمان اقتصادی کوثر

بهره‌گیری از هوش مصنوعی هدف غایی سازمان هوشمند کوثر

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان خطاب به آقای محمود پاکدل

قهرمانی تیم رباتیک کوثر

جمکو به نمایشگاه می آید

حضور شهاب به اینوتکس

صدور امریه سرباز فناور

ضرورت گسترش فعالیت‌های اقتصادی در استان کرمان

پربازدیدترین اخبار