سایر اخبار / سایر شرکت ها
سه‌شنبه   ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ / ۱۵:۱۰
کد خبر: ۲۰۵۸
تعداد بازدید: ۹۰۰

آوای نوین در بازار سرمایه

معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر در مراسم معارفه دکتر زینب مهربخش به عنوان سرپرست شرکت توسعه مدیریت آوانوین از کسب سود 90 میلیارد تومانی شرکت آوانوین در سال مالی جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ دکتر حمیدرضا جعفری با اشاره به دانش، تجربه و عملکرد موفق دکتر زینب مهربخش در مجموعه سازمان اقتصادی کوثر، ایشان را به عنوان سرپرست شرکت توسعه مدیریت آوانوین معرفی کرد.

آوای نوین در بازار سرمایه

معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر در این مراسم شرکت آوانوین را بال تأمین مالی و سرمایه سازمان اقتصادی کوثر توصیف کرد و گفت: شرکت آوانوین نه تنها برای سازمان بلکه باید موتور محرکه شرکت های تابعه در بخش های تامین منابع مالی و ارائه خدمات بازار سرمایه باشد.

جعفری ادامه داد: شرکت آوا نوین یکی از مجموعه های بی حاشیه، کم هزینه، چابک و در عین حال اثرگذار سازمان اقتصادی کوثر است. با این همه، هدف ما توسعه شرکت آوانوین و زیرمجموعه های آن است.

آوای نوین در بازار سرمایه

وی گفت: سرمایه آوانوین 132 میلیارد تومان است که 100 میلیارد تومان آن به شرکت توسعه مدیریت آوانوین اختصاص داده شده است. شرکت توسعه مدیریت آوانوین ظرفیت تبدیل شدن به نهاد مالی را دارد، لذا تبدیل شرکت توسعه مدیریت آوانوین به نهاد مالی اعتبار آن را دوچندان خواهد کرد

جعفری حرکت شرکت آوانوین به سمت حوزه های استارتاپی و نوآور را یک ضرورت قلمداد کرد و متذکر شد: امروزه حوزه های نوآورانه شرکت ها در بخش مالی، کانون توفیقات شرکت ها تلقی می شود. بنابراین حوزه های نوآورانه در بخش های مالی را بایستی در مجموعه توسعه مدیریت آوانوین متمرکز کنیم.

معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر عملکرد شرکت های آوانوین، توسعه مدیریت و سبدگردان فراز را درسال 1400 زیان بار و غیرقابل دفاع خواند و اظهار داشت: خوشبختانه سال 1401 و در دوره مدیریت جدید سازمان اقتصادی کوثر و تغییر رویکردی که در مجموعه اتفاق افتاد، شاهد سود خالص 152 میلیارد تومانی در سطح تلفیق هستیم، در حالی که سال 1400 حدود 80 میلیارد تومان زیان تلفیق داشتیم. لذا هر سه شرکت در سال 1401 سودآور شدند.

آوای نوین در بازار سرمایه

جعفری ادامه داد: در هفت ماهی که از سال مالی جاری گذشته است شاهد سود 90 میلیارد تومانی مجموعه آوانوین هستیم. بنابراین هدف گذاری این شرکت در پایان سال مالی جاری، تحقق سود 200 میلیارد تومانی است که امیدواریم با حضور خانم دکتر مهربخش این امر تحقق یابد.

آوای نوین در بازار سرمایه

در ادامه این مراسم دکتر زینب مهربخش با تشکر از حُسن اعتماد دکتر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و دکتر جعفری معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان، درباره اهداف و برنامه های آتی شرکت آوانوین گفت: به منظور توسعه مدیریت آوانوین و حرکت به سوی نوآوری، بایستی نقش شرکت های دانش بنیان پُررنگ تر شود. همچنین سرمایه گذاری های کوتاه مدت و زودبازده با رویکرد تنوع بخشی در بازارها از اهداف آتی شرکت آوانوین خواهد بود که ان شاالله با عزم همکاران آوانوین به تحقق برسد.

این آئین با اهداء حکم انتصاب سرکارخانم دکتر زینب مهربخش به سمت سرپرستی شرکت توسعه مدیریت آوانوین به پایان رسید.

آوای نوین در بازار سرمایه

آخرین اخبار

دستور رئیس جمهور و روایت احیای کارخانه آرد یاسوج

مکانیزاسیون کوثر در مسیر رشد فناورانه

ضرورت توجه به اقسام مولدسازی از جمله در معادن

خاوازی، قائم مقام وزیر جهادکشاورزی شد

چند انتصاب در شرکت های تابعه سازمان اقتصادی کوثر

احیای شرکت های زیان ده در کوثر

راه اندازی اولین مجتمع بیوگاز دامی کشور

سازمان اقتصادی کوثر در کلام مسئولان+گزارش تصویری

نقش آفرینی کوثر در نهضت تمدن ساز اربعین

تخفیف ویژه محصولات بامک در فروشگاه اتکای مرکزی

رشد ۲۵۰ درصدی سود خالص سازمان اقتصادی کوثر

کوثر در دو سال به اندازه ده سال رشد کرده است

سازمان اقتصادی کوثر با جدیّت تمام در مسیر خودکفایی حرکت کند

نگاه ویژه دولت و مجلس به مجموعه های وابسته به بنیاد شهید

کوثر می تواند رکن تحوّل اقتصادی کشور شود

خبر خوب یعنی راه اندازی نیروگاه بیوگاز کوثر

مولدسازی در کوثر با جدیت دنبال شده است

در جریان مولدسازی ها، خودکفایی ها و نوآوری های سازمان اقتصادی کوثر هستم

وزیر جهاد کشاورزی از عملکرد هلدینگ کشاورزی کوثر تقدیر کرد

برپایی ۹۵ موکب توسط خانواده‌های شهدا

پربازدیدترین اخبار