اخبار سازمان / گزارش ویژه
پنجشنبه   ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ / ۲۰:۵۴
کد خبر: ۲۰۶۲
تعداد بازدید: ۸۷۴

از رسانه‌های معاند، جز دروغ، چه انتظاری؟

رادیو فردا، منوتو، ایران اینترنشنال، بی بی سی فارسی و voa را به سکو‌های دروغ پردازی و دشمنی با مردم و حاکمیت مردمی ایران می‌شناسند گویی فلسفه وجودی و علت بقای این قماش تفرقه افکن، ایجاد مسمومیت خبری برای افکار عمومی است.

از رسانه‌های معاند، جز دروغ، چه انتظاری؟

به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ حدود ساعت یازده و نیم روز سه شنبه در تریبون اینستاگرامی رادیو فردا موضوعی به سازمان اقتصادی کوثر نسبت داده شد که مانند باقی ادعا‌های رسانه‌های بیگانه واقعیت نداشت.

 

قصه پردازی از اختلاف حقوقی و ملکی چند نفر بر سر مالکیت برخی اراضی ملارد شروع شد، این روند با انتشار تیتر‌های هیجانی چند کانال تلگرامی بی اعتبار دیگر از اختلافی متداول و طبیعی به اغتشاش تغییر ماهیت داده شد.

 

دروغ انتشار یافته که نه در خمیرمایه پیام و نه در انتساب عاملیت به سازمان اقتصادی کوثر ذره‌ای با حقیقت ماجرا نسبت نداشت به صورت سینوسی داغ شد و البته به همان شیوه ناگهان از دور نشر خارج و در ایستگاه آرشیو خاتمه یافت.


جالب توجه است که این دروغ پردازی در روز خبرنگاری رخ داد که در تقویم رسانه‌های ایرانی به روزی شناخته شده است که از آگاهی بخشی‌های اخلاق مدارانه جامعه شریف رسانه‌ای ایران تجلیل می‌شود روزی که تفاوت‌های فضای حرفه‌ای خبرنگار و رسانه‌ی وطنی از لجنزار مزدوران قلم فروش تجلی می‌کند.


درباره این کنش مذبوحانه به ریشه‌های بسیاری می‌توان اشاره داشت که مهمترین آن‌ها نگرانی دشمنان انقلاب از توفیقات اقتصادی سازمان کوثر در عرصه‌های گوناگون است. از جمله گشایش‌های صنایع معدنی، سود آفرینی و افزایش تولید در صنایع دامی و زراعی، توفیق در خارج کردن برخی دارایی‌های راکد و مولدسازی آن‌ها به ویژه در فضای عمرانی، تحریم شکنی در صنایع سنگین مانند الکتروموتور‌های فوق سنگین، برخی خودکفایی‌ها (که در جای خودش اطلاع رسانی خواهد شد) و نقش آفرینی ارزنده سازمان در بازار سرمایه اشاره کرد.


این بیان در خاتمه ضمن آرزوی استمرار توفیقات برای سازمان ها، موسسات و ستاد بنیاد شهید و امور ایثارگران در خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران خاطرنشان می‌سازد از رسانه معاند وطن جز دروغ و شایعه انتظاری نمی‌رود، اما لازم به نظر می‌رسد در مقابله با اکاذیب این عده بر طبل رسوایی شان بکوبیم و در قبال بی حرمتی به افکار عمومی ساکت ننشینیم.

 

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار

دستور رئیس جمهور و روایت احیای کارخانه آرد یاسوج

مکانیزاسیون کوثر در مسیر رشد فناورانه

ضرورت توجه به اقسام مولدسازی از جمله در معادن

خاوازی، قائم مقام وزیر جهادکشاورزی شد

چند انتصاب در شرکت های تابعه سازمان اقتصادی کوثر

احیای شرکت های زیان ده در کوثر

راه اندازی اولین مجتمع بیوگاز دامی کشور

سازمان اقتصادی کوثر در کلام مسئولان+گزارش تصویری

نقش آفرینی کوثر در نهضت تمدن ساز اربعین

تخفیف ویژه محصولات بامک در فروشگاه اتکای مرکزی

رشد ۲۵۰ درصدی سود خالص سازمان اقتصادی کوثر

کوثر در دو سال به اندازه ده سال رشد کرده است

سازمان اقتصادی کوثر با جدیّت تمام در مسیر خودکفایی حرکت کند

نگاه ویژه دولت و مجلس به مجموعه های وابسته به بنیاد شهید

کوثر می تواند رکن تحوّل اقتصادی کشور شود

خبر خوب یعنی راه اندازی نیروگاه بیوگاز کوثر

مولدسازی در کوثر با جدیت دنبال شده است

در جریان مولدسازی ها، خودکفایی ها و نوآوری های سازمان اقتصادی کوثر هستم

وزیر جهاد کشاورزی از عملکرد هلدینگ کشاورزی کوثر تقدیر کرد

برپایی ۹۵ موکب توسط خانواده‌های شهدا

پربازدیدترین اخبار