اخبار سازمان / گزارش ویژه
پنجشنبه   ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ / ۲۰:۵۴
کد خبر: ۲۰۶۲
تعداد بازدید: ۱۲۱۹

از رسانه‌های معاند، جز دروغ، چه انتظاری؟

رادیو فردا، منوتو، ایران اینترنشنال، بی بی سی فارسی و voa را به سکو‌های دروغ پردازی و دشمنی با مردم و حاکمیت مردمی ایران می‌شناسند گویی فلسفه وجودی و علت بقای این قماش تفرقه افکن، ایجاد مسمومیت خبری برای افکار عمومی است.

از رسانه‌های معاند، جز دروغ، چه انتظاری؟

به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ حدود ساعت یازده و نیم روز سه شنبه در تریبون اینستاگرامی رادیو فردا موضوعی به سازمان اقتصادی کوثر نسبت داده شد که مانند باقی ادعا‌های رسانه‌های بیگانه واقعیت نداشت.

 

قصه پردازی از اختلاف حقوقی و ملکی چند نفر بر سر مالکیت برخی اراضی ملارد شروع شد، این روند با انتشار تیتر‌های هیجانی چند کانال تلگرامی بی اعتبار دیگر از اختلافی متداول و طبیعی به اغتشاش تغییر ماهیت داده شد.

 

دروغ انتشار یافته که نه در خمیرمایه پیام و نه در انتساب عاملیت به سازمان اقتصادی کوثر ذره‌ای با حقیقت ماجرا نسبت نداشت به صورت سینوسی داغ شد و البته به همان شیوه ناگهان از دور نشر خارج و در ایستگاه آرشیو خاتمه یافت.


جالب توجه است که این دروغ پردازی در روز خبرنگاری رخ داد که در تقویم رسانه‌های ایرانی به روزی شناخته شده است که از آگاهی بخشی‌های اخلاق مدارانه جامعه شریف رسانه‌ای ایران تجلیل می‌شود روزی که تفاوت‌های فضای حرفه‌ای خبرنگار و رسانه‌ی وطنی از لجنزار مزدوران قلم فروش تجلی می‌کند.


درباره این کنش مذبوحانه به ریشه‌های بسیاری می‌توان اشاره داشت که مهمترین آن‌ها نگرانی دشمنان انقلاب از توفیقات اقتصادی سازمان کوثر در عرصه‌های گوناگون است. از جمله گشایش‌های صنایع معدنی، سود آفرینی و افزایش تولید در صنایع دامی و زراعی، توفیق در خارج کردن برخی دارایی‌های راکد و مولدسازی آن‌ها به ویژه در فضای عمرانی، تحریم شکنی در صنایع سنگین مانند الکتروموتور‌های فوق سنگین، برخی خودکفایی‌ها (که در جای خودش اطلاع رسانی خواهد شد) و نقش آفرینی ارزنده سازمان در بازار سرمایه اشاره کرد.


این بیان در خاتمه ضمن آرزوی استمرار توفیقات برای سازمان ها، موسسات و ستاد بنیاد شهید و امور ایثارگران در خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران خاطرنشان می‌سازد از رسانه معاند وطن جز دروغ و شایعه انتظاری نمی‌رود، اما لازم به نظر می‌رسد در مقابله با اکاذیب این عده بر طبل رسوایی شان بکوبیم و در قبال بی حرمتی به افکار عمومی ساکت ننشینیم.

 

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار

دعوت مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به حضور در انتخابات

گام های پایانی معین کوثر تا هوشمندسازی

میثم صفرزاده فرمانده بسیج سازمان اقتصادی کوثر شد

کیفیت بالا بازار بتلند را به رشد سه برابری رساند

ارتقاء جایگاه زاگرس در میان نیروگاه های کشور

پیام تسلیت دکتر فخاری بخاطر درگذشت مادر شهیدان اسماعیلی

گزارش تصویری | حضور دکتر فخاری در نمایشگاه مطبوعات

چگونه سهم مردم در اقتصاد افزایش می یابد؟

اقتصاد با تامین مالی پروژه های توسعه تولید رشد میکند

مدرس زاده معاون توسعه همکاری های بخش خصوصی معاونت علمی ریاست جمهوری شد

دو گزارش از شرکت کشت و صنعت خاوردشت

افتتاح خط تولید پروتئین سویای انسانی

رونمایی از کتابخانه الکترونیکی معین کوثر

رقابت جدی سویه مرغ آرین با نژادهای خارجی

آدرس خدمات کوثر توسعه معیشت خانواده شهداست

انتصاب سرپرست شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

انعقاد تفاهمنامه بین بانک کشاورزی و هلدینگ کشاورزی

توفیقات اقتصادی سازمان پشتوانه های فرهنگی دارند

خودکفایی و افزایش ظرفیت تولید ماشین های جوجه کشی

هم افزایی کوثر در تأمین واکسن‌ها و آنتی‌ژن‌ها

پربازدیدترین اخبار