صفحه نخست / عمومی
دوشنبه   ۱۷ مهر ۱۴۰۲ / ۱۳:۵۷
کد خبر: ۲۱۰۷
تعداد بازدید: ۱۷۵۱

مجتبی نوروزی رئیس سازمان دامپزشکی کشور شد

در حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، دکتر مجتبی نوروزی به سمت ریاست سازمان دامپزشکی کشور منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، دکترمحمدعلی نیکبخت طی مراسمی دکترمجتبی نوروزی را به عنوان رئیس سازمان دامپزشکی کشور معرفی کرد.

مجتبی نوروزی رییس سازمان دامپزشکی کشور شد

در این مراسم، وزیر جهادکشاورزی از زحمات دکتر وحید صالحی سرپرست سابق سازمان دامپزشکی قدردانی کرد و دکتر نوروزی را از چهره های با تجربه در این بخش دانست و گفت: سازمان دامپزشکی کشور مسوولیت خطیر و مهمی برعهده دارد و درکل چرخه، از تولید تا سفره ایفای نقش می‌کند. از این رو انتظار داریم از ظرفیت های علمی و کارشناسی موجود در سازمان در راه پیشرفت و توسعه فعالیت ها بهره‌گیری مناسب شود.

همچنین دکتر ناصر فخاری طی پیامی در صفحه ایتای خود آورده است: «دکتر مجتبی نوروزی از همکاران سازمان، بعنوان معاون وزیر جهاد کشاورزی و ریاست سازمان دامپزشکی کشور منصوب شد.

مجتبی نوروزی رییس سازمان دامپزشکی کشور شد

حسب درخواست تلفنی وزیر محترم، با مأموریت ایشان موافقت شد تا ان‌شاءالله هم به سازمان اقتصادی کوثر و هم فعالان صنایع مربوط در سطح کشور کمک کنند. امیدوارم تجربه دکتر نوروزی در هلدینگ کشاورزی کوثر و تجربه پیشین ایشان در سازمان دامپزشکی کمک کند تا بیش از پیش منشأ آثار و برکات برای امنیت غذایی کشور و سلامت آحاد جامعه باشند.

در جلسه معارفه، دو پیشنهاد عرض کردم. 1 - حل و فصل مسائل حرفه‌ای در درون آن سازمان و عدم انعکاس اختلافات، قصور یا تقصیر‌های پیشینیان به ساختارهای بیرونی. 2 - تشکیل دفتر هوشمندسازی برای توسعه هوش‌مصنوعی در تشخیص و درمان بیماری‌های دام، طیور و آبزیان با مشارکت مرکز تحقیقات علوم و فناوری‌های هوشمند کوثر و دانشگاه تهران. در هر دو مورد، وزیر محترم، جناب آقای مهندس نیکبخت و جناب آقای دکتر نوروزی اعلام آمادگی و موافقت کردند.

دکتر فخاری در پیامی دیگر آورده است: مراسم بزرگداشت روز ملی دامپزشکی با حضور جمعی از مسئولین و همکاران بخش خصوصی، دولتی و برخی از اساتید بزرگ دانشگاهی در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد. بنده توفیق دیدار فعالان این عرصه و تقدیر از برخی برگزیدگان را داشتم. این روز و هفته‌ی مزین به نام دامپزشکی را به این سربازان گمنام سلامت تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

مجتبی نوروزی رییس سازمان دامپزشکی کشور شد

https://eitaa.com/naser_fakhari

گفتنی است، دکتر مجتبی نوروزی علاوه بر تجربه ریاست سازمان دامپزشکی کشور، سوابقی چون ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام، مدیرعاملی شرکت مرغ ماهان، مدیرعاملی هلدینگ کشاورزی کوثر، مدیرعاملی هلدینگ دامپروری وکشاورزی امداد و ریاست هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تأمین را در کارنامه کاری خود دارد.

 

 

آخرین اخبار

تحریم اقتصادی رویکرد مقابله با کشتار صهیونیستی

افزایش 86 درصدی درآمد از فروش محصولات سیمکات

بسیجیان فعال سازمان مورد قدردانی قرار گرفتند

"معین کوثر"برای آبادانی

نیروگاه زاگرس کوثر برگزیده دوره پیک بار برق

تولید محصولات غذایی با مشارکت سازمان اقتصادی کوثر و اتکا

تبریک مدیرعامل سازمان به مناسبت روز پرستار

دیدار مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا با سفیر ایران در عراق

نیروگاه زاگرس در جایگاه نخست

سیمکات، توانمند در صادرات و تامین نیاز کشور

گزارش تصویری حضور سیمکات و نورتک در نمایشگاه صنعت برق

نورتک پیش رو در فناوری های نوین

مسعود محمدی معاون سرمایه گذاری هلدینگ کشاورزی شد

دعوت سیمکات و نورتک به بازدید از نمایشگاه صنعت برق

برنامه هلدینگ کشاورزی برای جهش در تولید آبزیان

شیرزاده به مدیرعاملی موسسه رویش منصوب شد

اخبار هفتگی نمادهای بورسی کوثر در آینه رسانه ها

میکروبیولوژی مواد غذایی در شیمی دارو

توجه به اصل سودآوری مورد انتظار کلیه سهامداران است

کوثر، پیشرو در اجرای کشاورزی هوشمند

پربازدیدترین اخبار