صفحه نخست / عمومی
سه‌شنبه   ۲۱ آذر ۱۴۰۲ / ۱۹:۰۷
کد خبر: ۲۱۵۸
تعداد بازدید: ۳۲۱۶

حضور وزرای نیروی ایران و تجارت قطر در غرفه کوثر

روسای کمیسیون همکارهای مشترک اقتصادی دو کشور ایران و قطر در حاشیه نهمین اجلاس مشترک از نمایشگاه جانبی این کمیسیون که هلدینگ کشاورزی کوثر به نمایندگی از سازمان اقتصادی کوثر در آن حضور پیدا کرده بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، «شیخ محمد بن حمد آل ثانی» وزیر صنعت و تجارت قطر به همراه «علی اکبر محرابیان» وزیر نیروی کشورمان و همچنین جمعی از فعالان اقتصادی و تجار کشور قطر در حاشیه نهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر از نمایشگاه جانبی این کمیسیون در وزارت نیرو که با حضور تولیدکنندگان توانمند داخلی از جمله هلدینگ کشاورزی کوثر به نمایندگی از سازمان اقتصادی کوثر برپاشده است، بازدید کردند.

حضور وزرای نیروی ایران و تجارت قطر در غرفه سازمان اقتصادی کوثر

 

در این بازدید، وزیر صنعت و تجارت قطر و وزیر نیروی کشورمان، ضمن حضور در غرفه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، از نزدیک در جریان فعالیتها و توانمندی های سازمان اقتصادی کوثر قرار گرفتند و با پتانسیلها و ظرفیتهای تولید محصولات غذایی توسط شرکتهای تابعه هلدینگ کشاورزی آشنا شدند.

پس از این بازدید، نشست پایانی نهمین اجلاس کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و قطر در سالن جلسات وزارت نیرو برگزار شد و در زمینه سند همکاری‌های دو جانبه در چهار محور تجاری صنعتی، زیر ساخت، جتماعی و انرژی به توافق حاصل شد.

صادرات مواد غذایی، بررسی وضعیت حمل و نقل دریایی و هوایی، انرژی و اتصال الکتریکی و همچنین تشکیل شورای روابط تجاری ایران و قطر به منظور بهبود و تسهیل‌گری درحوزه اقتصاد و همچنین تجار و بازرگانان از مسائل مورد بررسی در این اجلاس بوده است.

بر اساس این گزارش نهمین کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و قطر در راستای توسعه همکاری‌های اقتصادی و تعامل سازنده دو کشور ایران و قطر، بعد از سه روز فعالیت عصر دیروز ( دوشنبه) با سخنرانی “علی اکبر محرابیان”، وزیر نیرو و “شیخ محمد بن حمد آل ثانی” وزیر صنعت و تجارت قطر به کار خود پایان داد.

گفتنی است؛ در حاشیه این رویداد نمایشگاهی، مذاکراتی در زمینه صادرات خوراک دام و طیور، تخم مرغ و محصولات لبنی، مشارکت در احداث گلخانه های هیدروپونیک و همکاری در تولید تجهیزات مکانیزاسیون بخش کشاورزی صورت پذیرفت.

آخرین اخبار

دعوت مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به حضور در انتخابات

گام های پایانی معین کوثر تا هوشمندسازی

میثم صفرزاده فرمانده بسیج سازمان اقتصادی کوثر شد

کیفیت بالا بازار بتلند را به رشد سه برابری رساند

ارتقاء جایگاه زاگرس در میان نیروگاه های کشور

پیام تسلیت دکتر فخاری بخاطر درگذشت مادر شهیدان اسماعیلی

گزارش تصویری | حضور دکتر فخاری در نمایشگاه مطبوعات

چگونه سهم مردم در اقتصاد افزایش می یابد؟

اقتصاد با تامین مالی پروژه های توسعه تولید رشد میکند

مدرس زاده معاون توسعه همکاری های بخش خصوصی معاونت علمی ریاست جمهوری شد

دو گزارش از شرکت کشت و صنعت خاوردشت

افتتاح خط تولید پروتئین سویای انسانی

رونمایی از کتابخانه الکترونیکی معین کوثر

رقابت جدی سویه مرغ آرین با نژادهای خارجی

آدرس خدمات کوثر توسعه معیشت خانواده شهداست

انتصاب سرپرست شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

انعقاد تفاهمنامه بین بانک کشاورزی و هلدینگ کشاورزی

توفیقات اقتصادی سازمان پشتوانه های فرهنگی دارند

خودکفایی و افزایش ظرفیت تولید ماشین های جوجه کشی

هم افزایی کوثر در تأمین واکسن‌ها و آنتی‌ژن‌ها

پربازدیدترین اخبار