صفحه نخست / عمومی
سه‌شنبه   ۲۱ آذر ۱۴۰۲ / ۱۹:۰۷
کد خبر: ۲۱۵۸
تعداد بازدید: ۳۳۶۵

حضور وزرای نیروی ایران و تجارت قطر در غرفه کوثر

روسای کمیسیون همکارهای مشترک اقتصادی دو کشور ایران و قطر در حاشیه نهمین اجلاس مشترک از نمایشگاه جانبی این کمیسیون که هلدینگ کشاورزی کوثر به نمایندگی از سازمان اقتصادی کوثر در آن حضور پیدا کرده بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، «شیخ محمد بن حمد آل ثانی» وزیر صنعت و تجارت قطر به همراه «علی اکبر محرابیان» وزیر نیروی کشورمان و همچنین جمعی از فعالان اقتصادی و تجار کشور قطر در حاشیه نهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر از نمایشگاه جانبی این کمیسیون در وزارت نیرو که با حضور تولیدکنندگان توانمند داخلی از جمله هلدینگ کشاورزی کوثر به نمایندگی از سازمان اقتصادی کوثر برپاشده است، بازدید کردند.

حضور وزرای نیروی ایران و تجارت قطر در غرفه سازمان اقتصادی کوثر

 

در این بازدید، وزیر صنعت و تجارت قطر و وزیر نیروی کشورمان، ضمن حضور در غرفه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، از نزدیک در جریان فعالیتها و توانمندی های سازمان اقتصادی کوثر قرار گرفتند و با پتانسیلها و ظرفیتهای تولید محصولات غذایی توسط شرکتهای تابعه هلدینگ کشاورزی آشنا شدند.

پس از این بازدید، نشست پایانی نهمین اجلاس کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و قطر در سالن جلسات وزارت نیرو برگزار شد و در زمینه سند همکاری‌های دو جانبه در چهار محور تجاری صنعتی، زیر ساخت، جتماعی و انرژی به توافق حاصل شد.

صادرات مواد غذایی، بررسی وضعیت حمل و نقل دریایی و هوایی، انرژی و اتصال الکتریکی و همچنین تشکیل شورای روابط تجاری ایران و قطر به منظور بهبود و تسهیل‌گری درحوزه اقتصاد و همچنین تجار و بازرگانان از مسائل مورد بررسی در این اجلاس بوده است.

بر اساس این گزارش نهمین کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و قطر در راستای توسعه همکاری‌های اقتصادی و تعامل سازنده دو کشور ایران و قطر، بعد از سه روز فعالیت عصر دیروز ( دوشنبه) با سخنرانی “علی اکبر محرابیان”، وزیر نیرو و “شیخ محمد بن حمد آل ثانی” وزیر صنعت و تجارت قطر به کار خود پایان داد.

گفتنی است؛ در حاشیه این رویداد نمایشگاهی، مذاکراتی در زمینه صادرات خوراک دام و طیور، تخم مرغ و محصولات لبنی، مشارکت در احداث گلخانه های هیدروپونیک و همکاری در تولید تجهیزات مکانیزاسیون بخش کشاورزی صورت پذیرفت.

آخرین اخبار

تحولی بزرگ؛ از سازمان اقتصادی کوثر تا بنیاد کوثر

گزارش تصویری مراسم بزرگداشت شهید مالک رحمتی

بازدید مدیرعامل بنیاد کوثر از نمایشگاه دام و طیور

دکتر فخاری در مجلس ختم والده مهندس اسکندری

هلدینگ کشاورزی کوثر و فرصت بزرگ نمایشگاهی

حراست دوست دلسوز همکاران سازمان

رشد ۲/۵ برابری سود پایه هر سهم بزاگرس

سه موفقیت ارزنده هلدینگ کشاورزی کوثر

پایان فاز نخست بهسازی و بازسازی کارخانه آرد و نشاسته یاسوج

انتصاب کوراوند به سرپرستی اداره کل پشتیبانی و املاک

بهبود چشمگیر عملکرد شرکت‌های هلدینگ صبا

پایداری تولید در گرو افزایش صادرات است

واردات گله اجداد تخم گذار توسط شرکت مرغک

انتصاب سرپرست اداره کل مجامع سازمان اقتصادی کوثر

سوددهی شیمی دارو پس از ۱۱ سال زیان

روایت دکتر فخاری از پیشرفت‌های بتلند

رویش در نمایشگاه آبادیران

بازدید میدانی دکتر فخاری از مزرعه شریف آباد

تصاویر مراسم بزرگداشت همسر شهید صیاد شیرازی

نشست مدیران کوثر با معاون دیپلماسی اقتصادي وزارت خارجه

پربازدیدترین اخبار