اخبار سازمان / انتصابات
سه‌شنبه   ۳۰ آبان ۱۳۹۶ / ۱۹:۴۸
کد خبر: ۴۷۰
تعداد بازدید: ۴۸۶۲
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، آئین تجلیل از بازنشستگان سازمان اقتصادی کوثر (مرحله سوم) با حضور معاونان، مدیران و کارکنان ستادی، برگزار شد.

در این آئین صمیمی که سه شنبه ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۶ در محل نمازخانه ستاد سازمان بر پا شد، به جهت سی سال خدمت صادقانه آقایان محمد هادی افشاری، حسین ایزدی، علیرضا برخورداری، احمد جعفری راد، فرید خدادوست، حمید سالارکیا، حسین شاهوی، داود شارعی، عزت الله شهادت، علی اکبر عباسی، اسفندیار منتظری، علی مداحی و حجت هاشمیان، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان در این آئین ضمن تبریک ایام ماه ربیع الاول و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و تبریک هفته بسیج، گفت: وظیفه خود می‌دانم که رحلت و از دست دادن تعدادی از هموطنان خودمان را در حادثه زلزله کرمانشاه تسلیت عرض کنم و برای بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال درخواست نمائیم.

مالک رحمتی با بیان این که کرامت بازنشستگان یعنی کسی که به مرحله بازنشستگی نائل می‌شود، به یک مرحله از بزرگداشت نائل می‌شود، افزود: ثروت یک جامعه بزرگسالانش است، ثروت یک جامعه بازنشستگان آن جامعه است، تجربه و تاریخ یک جامعه، بازنشستگان آن جامعه است.

وی گفت: در چنین روزی (روز بازنشستگی) که روز درجه دادن، روز صعود به مرتبه بالاتری از زندگی است، مرحله‌ای که هر کدام از ما تجربه خواهیم کرد، مکلف هستیم این تجربه را به پائین دستان خود در سیستم و خانواده خود انتقال دهیم.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان افزود: تجلیل از بازنشستگان در حقیقت یک اقدامی برای روحیه دهی به کارکنان فعلی است که به آینده کاری خود امیداورتر شده و با انگیزه و جدیت بیشتر امورات را پیگیری کنند و این یعنی افزایش بهره وری نیروی انسانی.

وی افزود: حضرت موسی بن جعفر امام کاظم (علیه السلام) در بیان نوری خود فرمودند: بکوشید که اوقات شبانه روزى شما چهار قسمت باشد: ۱- قسمتى براى مناجات با خدا، ۲- قسمتى براى تهیه معاش، ۳- قسمتى براى معاشرت با برادران و افراد مورد اعتماد که عیب هاى شما را به شما می‌فهمانند و در دل به شما اخلاص می‌ورزند، ۴- و قسمتى را هم در آن خلوت می‌کنید، براى درک لذّت هاى حلال و تفریحات سالم.

مالک رحمتی در پایان با بیان این که همین جا با خدای خودمان پیمان می‌بندیم که احترام بزرگتر خودمان را، مقام تکریم که پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند، برای بازنشستگان به نحو احسن جامه عمل بپوشانیم، افزود: از همه عزیزان خواهش می‌کنم اگر همکار بازنشسته‌ای آمدند، اگر تا دیروز همکار شما بودند، بدانید که امروز استاد و دوست شما هستند، واجب است جلوی پایشان تمام قد بایستیم.

انتهای پیام /

 

آخرین اخبار

هلدینگ کشاورزی کوثر و فرصت بزرگ نمایشگاهی

حراست دوست دلسوز همکاران سازمان

رشد ۲/۵ برابری سود پایه هر سهم بزاگرس

سه موفقیت ارزنده هلدینگ کشاورزی کوثر

پایان فاز نخست بهسازی و بازسازی کارخانه آرد و نشاسته یاسوج

انتصاب کوراوند به سرپرستی اداره کل پشتیبانی و املاک

بهبود چشمگیر عملکرد شرکت‌های هلدینگ صبا

پایداری تولید در گرو افزایش صادرات است

واردات گله اجداد تخم گذار توسط شرکت مرغک

انتصاب سرپرست اداره کل مجامع سازمان اقتصادی کوثر

سوددهی شیمی دارو پس از ۱۱ سال زیان

روایت دکتر فخاری از پیشرفت‌های بتلند

رویش در نمایشگاه آبادیران

بازدید میدانی دکتر فخاری از مزرعه شریف آباد

تصاویر مراسم بزرگداشت همسر شهید صیاد شیرازی

نشست مدیران کوثر با معاون دیپلماسی اقتصادي وزارت خارجه

مهندسان جمکو به جای مهندسان روسی

عملکرد «بسیار مثبت» هلدینگ کشاورزی کوثر

پیام تسلیت دکتر فخاری به مناسبت درگذشت همسر شهید صیاد شیرازی

لزوم تغییر پارادایم در حفاظت از محیط زیست

پربازدیدترین اخبار