اخبار سازمان / انتصابات
سه‌شنبه   ۳۰ آبان ۱۳۹۶ / ۱۹:۴۸
کد خبر: ۴۷۰
تعداد بازدید: ۴۴۵۸
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، آئین تجلیل از بازنشستگان سازمان اقتصادی کوثر (مرحله سوم) با حضور معاونان، مدیران و کارکنان ستادی، برگزار شد.

در این آئین صمیمی که سه شنبه ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۶ در محل نمازخانه ستاد سازمان بر پا شد، به جهت سی سال خدمت صادقانه آقایان محمد هادی افشاری، حسین ایزدی، علیرضا برخورداری، احمد جعفری راد، فرید خدادوست، حمید سالارکیا، حسین شاهوی، داود شارعی، عزت الله شهادت، علی اکبر عباسی، اسفندیار منتظری، علی مداحی و حجت هاشمیان، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان در این آئین ضمن تبریک ایام ماه ربیع الاول و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و تبریک هفته بسیج، گفت: وظیفه خود می‌دانم که رحلت و از دست دادن تعدادی از هموطنان خودمان را در حادثه زلزله کرمانشاه تسلیت عرض کنم و برای بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال درخواست نمائیم.

مالک رحمتی با بیان این که کرامت بازنشستگان یعنی کسی که به مرحله بازنشستگی نائل می‌شود، به یک مرحله از بزرگداشت نائل می‌شود، افزود: ثروت یک جامعه بزرگسالانش است، ثروت یک جامعه بازنشستگان آن جامعه است، تجربه و تاریخ یک جامعه، بازنشستگان آن جامعه است.

وی گفت: در چنین روزی (روز بازنشستگی) که روز درجه دادن، روز صعود به مرتبه بالاتری از زندگی است، مرحله‌ای که هر کدام از ما تجربه خواهیم کرد، مکلف هستیم این تجربه را به پائین دستان خود در سیستم و خانواده خود انتقال دهیم.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان افزود: تجلیل از بازنشستگان در حقیقت یک اقدامی برای روحیه دهی به کارکنان فعلی است که به آینده کاری خود امیداورتر شده و با انگیزه و جدیت بیشتر امورات را پیگیری کنند و این یعنی افزایش بهره وری نیروی انسانی.

وی افزود: حضرت موسی بن جعفر امام کاظم (علیه السلام) در بیان نوری خود فرمودند: بکوشید که اوقات شبانه روزى شما چهار قسمت باشد: ۱- قسمتى براى مناجات با خدا، ۲- قسمتى براى تهیه معاش، ۳- قسمتى براى معاشرت با برادران و افراد مورد اعتماد که عیب هاى شما را به شما می‌فهمانند و در دل به شما اخلاص می‌ورزند، ۴- و قسمتى را هم در آن خلوت می‌کنید، براى درک لذّت هاى حلال و تفریحات سالم.

مالک رحمتی در پایان با بیان این که همین جا با خدای خودمان پیمان می‌بندیم که احترام بزرگتر خودمان را، مقام تکریم که پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند، برای بازنشستگان به نحو احسن جامه عمل بپوشانیم، افزود: از همه عزیزان خواهش می‌کنم اگر همکار بازنشسته‌ای آمدند، اگر تا دیروز همکار شما بودند، بدانید که امروز استاد و دوست شما هستند، واجب است جلوی پایشان تمام قد بایستیم.

انتهای پیام /

 

آخرین اخبار

تحریم اقتصادی رویکرد مقابله با کشتار صهیونیستی

افزایش 86 درصدی درآمد از فروش محصولات سیمکات

بسیجیان فعال سازمان مورد قدردانی قرار گرفتند

"معین کوثر"برای آبادانی

نیروگاه زاگرس کوثر برگزیده دوره پیک بار برق

تولید محصولات غذایی با مشارکت سازمان اقتصادی کوثر و اتکا

تبریک مدیرعامل سازمان به مناسبت روز پرستار

دیدار مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا با سفیر ایران در عراق

نیروگاه زاگرس در جایگاه نخست

سیمکات، توانمند در صادرات و تامین نیاز کشور

گزارش تصویری حضور سیمکات و نورتک در نمایشگاه صنعت برق

نورتک پیش رو در فناوری های نوین

مسعود محمدی معاون سرمایه گذاری هلدینگ کشاورزی شد

دعوت سیمکات و نورتک به بازدید از نمایشگاه صنعت برق

برنامه هلدینگ کشاورزی برای جهش در تولید آبزیان

شیرزاده به مدیرعاملی موسسه رویش منصوب شد

اخبار هفتگی نمادهای بورسی کوثر در آینه رسانه ها

میکروبیولوژی مواد غذایی در شیمی دارو

توجه به اصل سودآوری مورد انتظار کلیه سهامداران است

کوثر، پیشرو در اجرای کشاورزی هوشمند

پربازدیدترین اخبار