اخبار سازمان / انتصابات
چهارشنبه   ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۵۷
تعداد بازدید: ۳۳۵۶

ایـده‌ایرانی،‌طـراحی‌ایـرانی،‌تولیـد‌آزمایشـی،‌تولیـد‌انبـوه و‌‌تجـــاری‌ســازی‌مـراحل‌پنج‌گانـه‌حمــایت‌از‌کالای‌ایـرانـی

 

عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیرعامل سازمان:

ایده ایرانی، طراحی ایرانی، تولید آزمایشی، تولید انبوه و تجاری‌سازی مراحل عملیاتی شعار و راهبرد حمایت از کالای ایرانی
 
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر قائم مقام مدیرعامل سازمان با بیان این‌که عملیاتی‌کردن شعار‌های سال و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) نیازمند طراحی مدل اجرایی و کاربردی است و در این زمینه باید با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های کشور در راستای عینیت‌بخشی به شعار سال، الگو معرفی کرد.

وی از اتکاء واقعی به مردم، اعتماد و اطمینان به جوانان، تقویت رویکرد دانش محوری و فناورانه و توجه به آینده‌پژوهی و آینده‌نگری با روحیه جهادی، به عنوان مؤلفه‌ها و شاخص‌های چهارگانه اجرایی‌شدن این مدل‌ها، نام برد.

دکتر مالک رحمتی با اشاره به این‌که ما معتقدیم حمایت از کالای ایرانی، صرفاً تبلیغ و فروش آن نیست، افزود: برای عملیاتی‌شدن شعار و راهبرد حمایت از کالای ایرانی، نیازمند پنج مرحله هستیم: ایده ایرانی، طراحی ایرانی، تولید آزمایشی، تولید انبوه و تجاری‌سازی.

عضو هیأت مدیره سازمان با بیان این‌که در گذشته برخی از برند‌های خارجی تلویزیون توسط شرکت شهاب تولید شده‌اند، اما در حال حاضر این همکاری وجود ندارد.

وی افزود: تولید لامپ تصویر و LED فناوری گران قیمتی است که معمولاً شرکت‌های مطرح بین‌المللی هم اقدام به این کار نمی‌کنند، بلکه خریداری و مونتاژ آن را در اولویت قرار می‌دهند.

معاون توسعه منابع وپشتیبانی سازمان خاطرنشان کرد: متخصصان داخلی به فناوری ساخت لامپ تصویر و LED دست یافته‌اند، ولی در حال حاضر تولید آن‌ها مقرون به صرفه نیست. وی با بیان این‌که حدود ۳۰۰ نفر در شرکت تولید تلویزیون شهاب فعال هستند، گفت: دفتر فروش این شرکت در خیابان جمهوری تهران قرار دارد و برخی مراکز فروش و نمایندگی هم در شهرستان‌ها ایجاد شده‌اند، البته تبلیغات شهری وتلویزیونی برای فروش این محصول در سال جاری مد نظر قرار گرفته است.

دکتر مالک رحمتی با اشاره به تصمیم سازمان مبنی بر افزایش دو برابری تولید تلویزیون شهاب در سال ۱۳۹۷ خاطرنشان کرد: در سال ۹۷ و با همکاری سازمان صدا و سیما و رسانه‌های اجتماعی، به دنبال فرهنگ‌سازی برای مصرف کالای ایرانی هستیم، همچنین سعی ما بر ورود شرکت شهاب به تولید سایر لوازم خانگی است. /

 

آخرین اخبار

قدردانی از مدیرعامل هلدینگ کشاورزی به عنوان ایثارگر نمونه

تمرکز تحفه بر گسترش خدمات به جامعه هدف

ارادت قلبی مردم اربعین را جهانی کرد

تکریم بازنشستگان سازمان اقتصادی کوثر

دیدار دکتر فخاری با خانواده های شهدای امنیت ممسنی

راه اندازی باشگاه مدرسان سازمان اقتصادی کوثر

دستور رئیس جمهور و روایت احیای کارخانه آرد یاسوج

مکانیزاسیون کوثر در مسیر رشد فناورانه

ضرورت توجه به اقسام مولدسازی از جمله در معادن

خاوازی، قائم مقام وزیر جهادکشاورزی شد

چند انتصاب در شرکت های تابعه سازمان اقتصادی کوثر

احیای شرکت های زیان ده در کوثر

راه اندازی اولین مجتمع بیوگاز دامی کشور

سازمان اقتصادی کوثر در کلام مسئولان+گزارش تصویری

نقش آفرینی کوثر در نهضت تمدن ساز اربعین

تخفیف ویژه محصولات بامک در فروشگاه اتکای مرکزی

رشد ۲۵۰ درصدی سود خالص سازمان اقتصادی کوثر

کوثر در دو سال به اندازه ده سال رشد کرده است

سازمان اقتصادی کوثر با جدیّت تمام در مسیر خودکفایی حرکت کند

نگاه ویژه دولت و مجلس به مجموعه های وابسته به بنیاد شهید

پربازدیدترین اخبار